KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11244001
nr 1124 4001
Blandteknik
Hilding Linnqvist (1891-1984), fiskeläge, signerad HL 1967, motivet: 39x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:32:55
800 kr